Přihlásit se Registrovat se

NIKON KALENDÁŘ 2018


Dne 13. 12. 2017 proběhlo v Nikon Photo Gallery Praze slavnostní vyhlášení výsledků soutěže NIKON KALENDÁŘ 2018. Odborná porota v čele s panem Stanislavem Pokorným vybrala z celkového počtu 2 579 přihlášených fotografií padesát semifinálových. Mezi nimi bylo i dvanáct fotografií, které ozdobily osmé vydání prestižního NIKON KALENDÁŘE 2018. Kalendář pokřtil zástupce centra ARPIDA pan Mgr. Jaromír Novák společně s hercem a režisérem Jiřím Mádlem.Na deváté vydání prestižního kalendáře vyrobeného v limitované edici 111 ks se můžete podívat zde.

AUTORY 12 VÍTĚZNÝCH FOTOGRAFIÍ v KALENDÁŘI PRO ROK 2018 JSOU:

Miloš Nejezchleb (Consumer society), Pavel Šmejkal (Podivná šachovnice), Ivan Svatoš (Nekonečná řeka), Lukáš Ďúran (Flowers), Ondrej Medveď (Hlavou v oblakoch), Martin Weiss (Zákoutí Šumavy), Věra Smolíková (Divoká jízda), Lucie Drlíková (Follow your inner light), Marian Kuric (Rolling Stones), Miroslav Bárta (Woknous), Jaroslav Hora (Bílá krása – Páv korunkatý), Matěj Třasák (Skiing in the sky).


ABSOLUTNÍM VÍTĚZEM SOUTĚŽE SE STAL MILOŠ NEJEZCHLEB s FOTOGRAFIÍ „CONSUMER SOCIETY“.
DRAŽBA

Po křtu následovala dražba 12 vítězných fotografií z kalendáře pro rok 2018, ale i dalších semifinálových fotografií, přítomným hostům. Výtěžek ze všech vydražených fotografií a dobrovolný příspěvek 100. 000 Kč od společnosti Nikon, tak přinesl Centru Arpida 180.000 Kč.

Společnost Nikon CEE GmbH děkuje všem soutěžícím ze jejich fotografické příspěvky do soutěže.

NA FOTOGRAFIE ZE SLAVNOSTNÍHO VYHLÁŠENÍ ZE DNE 13.12.2018 v NIKON PHOTO GALLERY SE MŮŽETE PODÍVAT ZDE.

Kliknutím na tlačítko "Přijmout" souhlasíte s ukládáním souborů cookie prvních a třetích stran ve vašem zařízení, abyste vylepšili navigaci na webu, analyzovali využití webu a napomáhali našemu marketingovému úsilí.

Přihlášení

Zadejte jméno a heslo, které jste použili při registraci. Tyto údaje vám byly zaslány z emailu kalendar@nikon-kalendar.cz.

Přihlašovací jméno:
Heslo:

Registrační formulář

Pro registraci je nutné odeslat vyplněný registrační formulář a ověřit email odkazem v aktivačním mailu. Fotografie můžete do soutěže zaslat po dokončení registrace a po přihlášní pod svým jménem a heslem. Fotografie jsou odesílány nejprve k autorizaci administrátorovi.

Email
Jméno
Příjmení

Přihlašovací jméno
Heslo
Kontrola hesla

Model fotoaparátu

Titul
Ulice a číslo
Město
PSČ
Telefon
Rok narození
Vzdělání
Souhlasím se zasíláním obchodních sdělení společnosti NIKON CEE GmbH

Tímto uděluji souhlas se zpracováním údajů uvedených v registračním formuláři. Tento souhlas uděluji dobrovolně, a to výlučně za účelem zpracováním údajů pro potřeby k účasti na soutěži „Nikon kalendář 2019“. Beru na vědomí, že bez udělení tohoto souhlasu není možné účastnit se soutěže.

Seznámil jsem se se Zásadami zpracování osobních údajů

Váš souhlas můžete kdykoliv a bez udání důvodu odvolat. Vaše osobní údaje neposkytneme žádné neoprávněné třetí osobě a vždy budeme ctít naše zásady ochrany osobních údajů, které naleznete zde odkaz.

Vaše osobní údaje nebudou zveřejněny s výjimkou Vašeho jména v případě, stanete-li se vítězem soutěže. Poskytnuté osobní údaje budeme uchovávat v naší databázi, abychom Vás mohli kontaktovat ohledně výsledků soutěže.


Souhlasím se soutěžními pravidly.

Přidání fotografie

Do soutěže je možné přihlásit pouze digitální fotografie ve formátu JPG pořízené digitálním fotoaparátem značky Nikon (povoleny jsou úpravy fotografie v programech, při kterých zůstanou zachovány údaje o pořízení snímku Nikonem)

Soubor
Název

Moje fotografie