Přihlásit se Registrovat se

SLAVNOSTNÍ VYHLÁŠENÍ VÝSLEDKŮ NIKON KALENDÁŘE 2020


Dne 12. 12. 2019 proběhlo v Místodržitelském paláci v Brně slavnostní vyhlášení výsledků soutěže NIKON KALENDÁŘ 2020. Odborná porota v čele s panem Stanislavem Pokorným vybrala z celkového počtu 854 přihlášených fotografií padesát semifinálových. Mezi nimi bylo i dvanáct fotografií, které ozdobily jedenácté vydání prestižního NIKON KALENDÁŘE 2020. Kmotry kalendáře byli vyslanci Nadačního fondu KOMETA, hokejisté HK Kometa Brno – Karel Vejmelka a Tomáš Malec.

Na jedenácté vydání prestižního Nikon kalendáře vyrobeného v limitované edici 111 ks se můžete podívat zde.

AUTORY 12 VÍTĚZNÝCH FOTOGRAFIÍ V KALENDÁŘI PRO ROK 2020 JSOU:

Leden - Alopecie, Miloš Nejezchleb, Nikon D850
Únor - Feeling Good, Marián Kuric, Nikon D750
Březen - V zajetí, Jan Žižka, Nikon D500
Duben - Pozdrav Slunci, Peter Čech, Nikon D850
Květen - Dorotka, Iva Svobodová, Nikon D800E
Červen - Do nebe, Martina Studená, Nikon D610
Červenec - Za dva body, Zdeněk Vošický, Nikon D800
Srpen - Hmyzí glamour, Martina Petrová, Nikon D7200
Září - Gondoliér, Jana Kupčáková, Nikon D610
Říjen – „V plameňoch“, Michal Candrák, Nikon D800
Listopad - Hnízdo, Lucie Drlíková, Nikon D4
Prosinec - Hra o jablko, Zuzana Vitvarová, D90


Absolutním vítězem soutěže se stala Lucie Drlíková s fotografií „Hnízdo“. Od společnosti Nikon získala šek na nákup produktů této značky v hodnotě 50 000 Kč.


DRAŽBA

Po křtu následoval prodej nejen vítězných fotografií z kalendáře pro rok 2020, ale i dalších semifinálových fotografií přítomným hostům.

Celkem se během slavnostního večera vydražilo 142 500 Kč. Společnost Nikon CEE GmbH navíc věnovala Nadačnímu fondu KOMETA finanční dar ve výši 100 000 Kč.

Výtěžek ze všech vydražených fotografií a dobrovolný příspěvek od společnosti Nikon tak přinesl Nadačnímu fondu KOMETA celkem 242 500 Kč.

Za všechny krásné fotografie, které zdobí všechny Nikon kalendáře, i Vaši neutuchající jedenáctiletou přízeň, během které se Nikon kalendář stal nejen naší, ale věříme, že i Vaší srdeční záležitostí, děkuje Nikon CEE GmbH.

NA FOTOGRAFIE ZE SLAVNOSTNÍHO VYHLÁŠENÍ ZE DNE 12. 12. 2019 V MÍSTODRŽITELSKÉM PALÁCI SE MŮŽETE PODÍVAT ZDE.

Kliknutím na tlačítko "Přijmout" souhlasíte s ukládáním souborů cookie prvních a třetích stran ve vašem zařízení, abyste vylepšili navigaci na webu, analyzovali využití webu a napomáhali našemu marketingovému úsilí.

Přihlášení

Zadejte jméno a heslo, které jste použili při registraci. Tyto údaje vám byly zaslány z emailu kalendar@nikon-kalendar.cz.

Přihlašovací jméno:
Heslo:

Zakoupení fotografie

Cena jedné fotografie je 2500 Kč. Po uhrazení Vám bude fotografie zaslána poštou na uvedenou adresu. Platbu prosím proveďte co nejdříve na bankovní účet Motolice, o.s.: 15 400 28 703 / 5500, jako VS uveďte číslo fotografie.

Email
Jméno
Příjmení

Titul
Ulice a číslo
Město
PSČ
Telefon

Registrační formulář

Pro registraci je nutné odeslat vyplněný registrační formulář a ověřit email odkazem v aktivačním mailu. Fotografie můžete do soutěže zaslat po dokončení registrace a po přihlášní pod svým jménem a heslem. Fotografie jsou odesílány nejprve k autorizaci administrátorovi.

Email
Jméno
Příjmení

Přihlašovací jméno
Heslo
Kontrola hesla

Model fotoaparátu

Titul
Ulice a číslo
Město
PSČ
Telefon
Rok narození
Vzdělání
Souhlasím se zasíláním obchodních sdělení společnosti NIKON CEE GmbH

Tímto uděluji souhlas se zpracováním údajů uvedených v registračním formuláři. Tento souhlas uděluji dobrovolně, a to výlučně za účelem zpracováním údajů pro potřeby k účasti na soutěži „Nikon kalendář 2020“. Beru na vědomí, že bez udělení tohoto souhlasu není možné účastnit se soutěže.

Seznámil jsem se se Zásadami zpracování osobních údajů

Váš souhlas můžete kdykoliv a bez udání důvodu odvolat. Vaše osobní údaje neposkytneme žádné neoprávněné třetí osobě a vždy budeme ctít naše zásady ochrany osobních údajů, které naleznete zde odkaz.

Vaše osobní údaje nebudou zveřejněny s výjimkou Vašeho jména v případě, stanete-li se vítězem soutěže. Poskytnuté osobní údaje budeme uchovávat v naší databázi, abychom Vás mohli kontaktovat ohledně výsledků soutěže.


Souhlasím se soutěžními pravidly.

Přidání fotografie

Do soutěže je možné přihlásit pouze digitální fotografie ve formátu JPG pořízené digitálním fotoaparátem značky Nikon (povoleny jsou úpravy fotografie v programech, při kterých zůstanou zachovány údaje o pořízení snímku Nikonem)

Soubor
Název

Moje fotografie