Přihlásit se Registrovat se

SLAVNOSTNÍ VYHLÁŠENÍ VÝSLEDKŮ NIKON KALENDÁŘE 2019


Dne 12. 12. 2018 proběhlo v Nikon Photo Gallery v Praze slavnostní vyhlášení výsledků soutěže NIKON KALENDÁŘ 2019. Odborná porota v čele s panem Stanislavem Pokorným vybrala z celkového počtu 1 406 přihlášených fotografií padesát semifinálových. Mezi nimi bylo i dvanáct fotografií, které ozdobily jubilejné desáté vydání prestižního NIKON KALENDÁŘE 2019. Kalendář pokřtil prof. MUDr. Jan Starý, DrSc.Na desáté vydání prestižního Nikon kalendáře vyrobeného v limitované edici 111 ks se můžete podívat zde. zde.

AUTORY 12 VÍTĚZNÝCH FOTOGRAFIÍ V KALENDÁŘI PRO ROK 2019 JSOU:

Markéta Butalová (U jezera), Mia Feres (Stínohra), Jaroslav Hora (Na čekané), Miloš Nejezchleb (Warm-up), Vojtěch Herout (Osvícený), Lucie Šiprová (Skotačení), Eva Sigmundová (vlastní cestou), Věra Smolíková (Jitro na louce), Karolína Vučka (V palmovém háji), Tomáš Tisoň (Ve vlnách), Lucie Drlíková (How you see yourself), Ľuboš Paukeje (Svetelná show v Dubaji).


ABSOLUTNÍM VÍTĚZEM SOUTĚŽE se STAL MILOŠ NEJEZCHLEB S FOTOGRAFIÍ „WARM-UP“, KTERÝ VYHRÁL TUTO SOUTĚŽ JIŽ PODRUHÉ. OD SPOLEČNOSTI NIKON ZÍSKAL ŠEK NA NÁKUP PRODUKTŮ TÉTO ZNAČKY V HODNOTĚ 50 000 KČ.
DRAŽBA

Po křtu následoval prodej vítězných fotografií z kalendáře pro rok 2019, ale i dalších semifnálových fotografií, přítomným hostům.

Celkem se během slavnostního večera vydražilo 72 000 Kč. Společnost NIKON CEE GmbH navíc věnovala nadaci Národ dětem na projekt 1000 statečných finanční dar ve výši 100 000 Kč.

Výtěžek ze všech vydražených fotografií a dobrovolný příspěvek od společnosti Nikon, tak přinesl nadaci Národ dětem 172.000 Kč.

Společnost NIKON CEE GmbH děkuje všem soutěžícím ze jejich fotografické příspěvky do soutěže.

NA FOTOGRAFIE ze SLAVNOSTNÍHO VYHLÁŠENÍ ze DNE 12.12.2018 v NIKON PHOTO GALLERY se MŮŽETE PODÍVAT ZDE.

Kliknutím na tlačítko "Přijmout" souhlasíte s ukládáním souborů cookie prvních a třetích stran ve vašem zařízení, abyste vylepšili navigaci na webu, analyzovali využití webu a napomáhali našemu marketingovému úsilí.

Přihlášení

Zadejte jméno a heslo, které jste použili při registraci. Tyto údaje vám byly zaslány z emailu kalendar@nikon-kalendar.cz.

Přihlašovací jméno:
Heslo:

Zakoupení fotografie

Cena jedné fotografie je 2500 Kč. Po uhrazení Vám bude fotografie zaslána poštou na uvedenou adresu. Platbu prosím proveďte co nejdříve na bankovní účet Motolice, o.s.: 15 400 28 703 / 5500, jako VS uveďte číslo fotografie.

Email
Jméno
Příjmení

Titul
Ulice a číslo
Město
PSČ
Telefon

Registrační formulář

Pro registraci je nutné odeslat vyplněný registrační formulář a ověřit email odkazem v aktivačním mailu. Fotografie můžete do soutěže zaslat po dokončení registrace a po přihlášní pod svým jménem a heslem. Fotografie jsou odesílány nejprve k autorizaci administrátorovi.

Email
Jméno
Příjmení

Přihlašovací jméno
Heslo
Kontrola hesla

Model fotoaparátu

Titul
Ulice a číslo
Město
PSČ
Telefon
Rok narození
Vzdělání
Souhlasím se zasíláním obchodních sdělení společnosti NIKON CEE GmbH

Tímto uděluji souhlas se zpracováním údajů uvedených v registračním formuláři. Tento souhlas uděluji dobrovolně, a to výlučně za účelem zpracováním údajů pro potřeby k účasti na soutěži „Nikon kalendář 2020“. Beru na vědomí, že bez udělení tohoto souhlasu není možné účastnit se soutěže.

Seznámil jsem se se Zásadami zpracování osobních údajů

Váš souhlas můžete kdykoliv a bez udání důvodu odvolat. Vaše osobní údaje neposkytneme žádné neoprávněné třetí osobě a vždy budeme ctít naše zásady ochrany osobních údajů, které naleznete zde odkaz.

Vaše osobní údaje nebudou zveřejněny s výjimkou Vašeho jména v případě, stanete-li se vítězem soutěže. Poskytnuté osobní údaje budeme uchovávat v naší databázi, abychom Vás mohli kontaktovat ohledně výsledků soutěže.


Souhlasím se soutěžními pravidly.

Přidání fotografie

Do soutěže je možné přihlásit pouze digitální fotografie ve formátu JPG pořízené digitálním fotoaparátem značky Nikon (povoleny jsou úpravy fotografie v programech, při kterých zůstanou zachovány údaje o pořízení snímku Nikonem)

Soubor
Název

Moje fotografie