Přihlásit se Registrovat se

Prodej

Vítejte na stránkách určených ke zprostředkování prodeje semifinálových fotografií fotosoutěže NIKON KALENDÁŘ 2020.Můžete zde zakoupit soutěžní fotografie, které byly vybrány odbornou porotou v čele s panem Stanislavem Pokorným, členem Asociace profesionálních fotografů ČR. Zakoupením fotografie přispějete Nadačnímu fondu KOMETA v Brně.


Nadační fond KOMETA je nestátní nezisková organizace, která vznikla v lednu roku 2015 s cílem podporovat rodiny s dětmi s poruchou autistického spektra. Hlavním cílem nadačního fondu KOMETA je zvýšení povědomí o problematice autismu, pomoc při výchově a vzdělávání dětí a jejich začleňování do společnosti organizací volnočasových a společenských akcí.


Společnost Nikon přispěla na projekt finančním darem ve výši 100.000 Kč.


Cena jedné fotografie je 2.500 Kč. Po uhrazení Vám bude fotografie zaslána poštou na uvedenou adresu. Platbu prosím proveďte co nejdříve na bankovní účet 4200537863/6800. Do poznámky k platbě prosím uveďte název fotografie a Vaše jméno.


Fotografie jsou vytisknuty s bílou paspartou ve formátu 600 x 500 mm.


Děkujeme, že nám pomáháte pomáhat, NIKON CEE GmbH.


V případě jakýchkoliv dotazů prosím neváhejte kontaktovat Pavlínu Broďáni (pavlina.brodani@nikon.com).

Kliknutím na tlačítko "Přijmout" souhlasíte s ukládáním souborů cookie prvních a třetích stran ve vašem zařízení, abyste vylepšili navigaci na webu, analyzovali využití webu a napomáhali našemu marketingovému úsilí.

Přihlášení

Zadejte jméno a heslo, které jste použili při registraci. Tyto údaje vám byly zaslány z emailu kalendar@nikon-kalendar.cz.

Přihlašovací jméno:
Heslo:

Zakoupení fotografie

Cena jedné fotografie je 2500 Kč. Po uhrazení Vám bude fotografie zaslána poštou na uvedenou adresu. Platbu prosím proveďte co nejdříve na bankovní účet Motolice, o.s.: 15 400 28 703 / 5500, jako VS uveďte číslo fotografie.

Email
Jméno
Příjmení

Titul
Ulice a číslo
Město
PSČ
Telefon

Registrační formulář

Pro registraci je nutné odeslat vyplněný registrační formulář a ověřit email odkazem v aktivačním mailu. Fotografie můžete do soutěže zaslat po dokončení registrace a po přihlášní pod svým jménem a heslem. Fotografie jsou odesílány nejprve k autorizaci administrátorovi.

Email
Jméno
Příjmení

Přihlašovací jméno
Heslo
Kontrola hesla

Model fotoaparátu

Titul
Ulice a číslo
Město
PSČ
Telefon
Rok narození
Vzdělání
Souhlasím se zasíláním obchodních sdělení společnosti NIKON CEE GmbH

Tímto uděluji souhlas se zpracováním údajů uvedených v registračním formuláři. Tento souhlas uděluji dobrovolně, a to výlučně za účelem zpracováním údajů pro potřeby k účasti na soutěži „Nikon kalendář 2020“. Beru na vědomí, že bez udělení tohoto souhlasu není možné účastnit se soutěže.

Seznámil jsem se se Zásadami zpracování osobních údajů

Váš souhlas můžete kdykoliv a bez udání důvodu odvolat. Vaše osobní údaje neposkytneme žádné neoprávněné třetí osobě a vždy budeme ctít naše zásady ochrany osobních údajů, které naleznete zde odkaz.

Vaše osobní údaje nebudou zveřejněny s výjimkou Vašeho jména v případě, stanete-li se vítězem soutěže. Poskytnuté osobní údaje budeme uchovávat v naší databázi, abychom Vás mohli kontaktovat ohledně výsledků soutěže.


Souhlasím se soutěžními pravidly.

Přidání fotografie

Do soutěže je možné přihlásit pouze digitální fotografie ve formátu JPG pořízené digitálním fotoaparátem značky Nikon (povoleny jsou úpravy fotografie v programech, při kterých zůstanou zachovány údaje o pořízení snímku Nikonem)

Soubor
Název

Moje fotografie