Přihlásit se Registrovat se

Partneři


FAST FORWARD s.r.o.

Šlapanická 14
627 00 Brno
+420 545 423 021
cech@fastforward.cz
www.fastforward.cz
Agentura Fast Forward | Young & Rubicam je členem Asociace českých reklamních agentur a marketingové komunikace AČRA m.k. Zaměřuje se na tvorbu a realizaci komunikačních a marketingových strategií, poskytuje také plnohodnotné zajištění mediální a Public Relation komunikace, služby v oblasti podpory prodeje a event marketing.

FFD, s. r. o.

Šlapanická 14
627 00 Brno
+420 545 423 022
info@ffdigital.cz
www.ffdigital.cz
V FFD děláme moderní internetové a mobilní aplikace. a opravdu to milujeme. Jsme zkušený vývojářský tým plný nadšení a ideálů. Naším cílem jsou chytré a vysoce superfunkční aplikace, hry, internetové stránky a multimediální kampaně.
Mimo tvorby aplikací zajišťujeme školení a poradenství v oblasti moderního internetu a komunitních sítí.

ARS General, a.s.

Lidická 77
602 00 Brno
+420 549 211 815
Aerotec je nejnovější generace kondicioneru kovu snižující tření. Aerotec snižuje - tření - teplotu - spotřebu paliv - korozi - opotřebení dílů - usazování karbonu. Zvyšuje - životnost převodů a rozvodů - životnost a výkon motoru - ochrannu proti korozi - spolehlivost - bezpečnost.
ARS GENERAL, a.s. je zakládajícím členem skupiny AEROTEC. Poskytujeme komplexní poradenství, servis, vývoj a výrobu v oblasti aditivace maziv.

Mediální partneři

Digineff.cz

Vydává O.Neff s.r.o
Náměstí na sádkách 702
252 41 Dolní Břežany
+420 602 387 873
ondrejneff@gmail.com
www.digineff.cz
Digineff.cz je webový deník zaměřený na široké vrstvy fotografů. Přináší recenze fotografické techniky i návodné články v oboru fotografické tvorby i zpracování obrazu. Vychází od roku 1999.

Digitální foto magazín - Omega Publishing Group, s. r. o.

redakce@digifotomag.cz
www.digifotomag.cz
www.facebook.com/digitalnifoto

Volarská 301/14
148 00 Praha 4
V každém čísle Digitální fota najdete desítky praktických rad a tipů, které vám pomohou osvojit si nejrůznější fotografické techniky. Inspirovat se můžete rozhovory s profesionálními fotografy a naše podrobné testy fotoaparátů, objektivů a jiné fotovýbavy vám pomohou s výběrem. Součástí časopisu je CD s desítkami minut videotutorialů o úpravách ve Photoshopu.

Portál ePhoto.sk

Redakce ePhoto.sk
Tomášikova 10/E
821 03 Bratislava
+421 02/ 48 20 93 11
ephoto@ephoto.sk
www.ephoto.sk
ePhoto je najväčší fotografický portál na Slovensku a hlavným zdrojom informácií pre širokú fotografickú verejnosť. Okrem pravidelných testov a recenzií fototechniky, prináša denne množstvo ďalších zaujímavých článkov: Fotoškolu pre začiatočníkov a pokročilých, cestovateľské Fotoreporty, tipy na Fotoakcie a Fotovýlety, Príbehy fotografie, Rozhovory a Portréty známych fotografov. Svoje fotografie môžu užívatelia portálu prezentovať vo Fotogalérií, poradiť sa v sekcii Fórum a spolu s priateľmi komunikovať a stretávať sa v komunitnej časti portálu. ePhoto prináša možnosť profesionálnej prezentácie každému milovníkovi fotografie formou vlastnej webstránky. Viac informácií najdete na: http://www.ephoto.sk/moj-web/

FotoAparát.cz

Na Čihadle 33
160 00 Praha 6
+420 224 310 822
fotoaparat@fotoaparat.cz
www.FotoAparat.cz
FotoAparát.cz má na českém internetu již desetiletou tradici a je nejen "Rádcem fotografa", jak hlásá jeho logo. Cílem portálu je být serverem pro všechny, pro které je fotografování koníčkem a zároveň součástí životního stylu. Kromě pravidelných testů nových fotoaparátů a techniky uveřejňuje fotocestopisy, rozhovory, tipy na FotoVýlety a samozřejmě fotografické rady. Své fotografie můžete také zveřejnit ve FotoGalerii a radu vyhledat na FotoFóru. Pod hlavičkou FotoInstitut.cz jsou pořádány také fotografické kurzy a workshopy.

FotoVideo - Atemi, s.r.o.

Velvarská 45
Praha 6
Tel.: 233 025 514
l.zlatohlavkova@atemi.cz
www.ifotovideo.cz
Časopis FotoVideo je nejčtenějším a nejprodávanějším časopisem v České a Slovenské republice, určený pro širokou veřejnost obdivující krásu a sílu fotografického okamžiku, pro lidi, které zajímá nejnovější vývoj v oblasti digitálních technologií. Organizuje a pořádá nejnavštěvovanější fotografické soutěže u nás a obsahuje praktické články uváděné špičkovými profesionály. FotoVideo je řádným členem prestižní evropské asociace EISA.

Nikonblog.cz

k Radotínu 15
156 00 Praha 5
www.nikonblog.cz
Nikonblog.cz je web společnosti NIKON CEE GmbH, který si klade za cíl poskytovat ať už stávajícím nebo potenciálním uživatelům techniky této značky více informací, praktické rady, tipy a triky, návody – jakousi „myšlenkovou podporu“. To vše nad rámec obvyklých informačních kanálů, jako jsou například webové stránky společnosti a další zdroje.

SOM NIKON BLOG

www.nikonblog.sk
Tešte sa z fotografovania, zachytávajte neopakovateľné momenty vášho života, inšpirujte sa inými fotografmi, technikou a hlavne zabávajte sa fotografiou na Nikonblog.sk. Slovenský blog je webovou stránkou spoločnosti Nikon, nie je prekladom českého blogu, ani jeho konkurenciou, ale mladším bratským projektom a s nikonblog.cz sa navzájom dopĺňajú.
F22 je český videopořad o nejnovější foto a video technice, vybavení a o tom, jak fotit. Michal Houdek a Ondřej Neff testují techniku z pohledu uživatele a zároveň ukazují jednoduché tipy, jak zlepšit své fotografie. Pravidelně jsou zde i rozhovory s fotografy a zajímavými osobnostmi ze světa české a slovenské fotografie.

Kliknutím na tlačítko "Přijmout" souhlasíte s ukládáním souborů cookie prvních a třetích stran ve vašem zařízení, abyste vylepšili navigaci na webu, analyzovali využití webu a napomáhali našemu marketingovému úsilí.

Přihlášení

Zadejte jméno a heslo, které jste použili při registraci. Tyto údaje vám byly zaslány z emailu kalendar@nikon-kalendar.cz.

Přihlašovací jméno:
Heslo:

Registrační formulář

Pro registraci je nutné odeslat vyplněný registrační formulář a ověřit email odkazem v aktivačním mailu. Fotografie můžete do soutěže zaslat po dokončení registrace a po přihlášní pod svým jménem a heslem. Fotografie jsou odesílány nejprve k autorizaci administrátorovi.

Email
Jméno
Příjmení

Přihlašovací jméno
Heslo
Kontrola hesla

Model fotoaparátu

Titul
Ulice a číslo
Město
PSČ
Telefon
Rok narození
Vzdělání
Souhlasím se zasíláním obchodních sdělení společnosti NIKON CEE GmbH

Tímto uděluji souhlas se zpracováním údajů uvedených v registračním formuláři. Tento souhlas uděluji dobrovolně, a to výlučně za účelem zpracováním údajů pro potřeby k účasti na soutěži „Nikon kalendář 2019“. Beru na vědomí, že bez udělení tohoto souhlasu není možné účastnit se soutěže.

Seznámil jsem se se Zásadami zpracování osobních údajů

Váš souhlas můžete kdykoliv a bez udání důvodu odvolat. Vaše osobní údaje neposkytneme žádné neoprávněné třetí osobě a vždy budeme ctít naše zásady ochrany osobních údajů, které naleznete zde odkaz.

Vaše osobní údaje nebudou zveřejněny s výjimkou Vašeho jména v případě, stanete-li se vítězem soutěže. Poskytnuté osobní údaje budeme uchovávat v naší databázi, abychom Vás mohli kontaktovat ohledně výsledků soutěže.


Souhlasím se soutěžními pravidly.

Přidání fotografie

Do soutěže je možné přihlásit pouze digitální fotografie ve formátu JPG pořízené digitálním fotoaparátem značky Nikon (povoleny jsou úpravy fotografie v programech, při kterých zůstanou zachovány údaje o pořízení snímku Nikonem)

Soubor
Název

Moje fotografie