Partneři


FAST FORWARD s.r.o.

Šlapanická 14
627 00 Brno
+420 545 423 021
cech@fastforward.cz
www.fastforward.cz
Agentura Fast Forward | Young & Rubicam je členem Asociace českých reklamních agentur a marketingové komunikace AČRA m.k. Zaměřuje se na tvorbu a realizaci komunikačních a marketingových strategií, poskytuje také plnohodnotné zajištění mediální a Public Relation komunikace, služby v oblasti podpory prodeje a event marketing.

FFD, s. r. o.

Šlapanická 14
627 00 Brno
+420 545 423 022
info@ffdigital.cz
www.ffdigital.cz
V FFD děláme moderní internetové a mobilní aplikace. A opravdu to milujeme. Jsme zkušený vývojářský tým plný nadšení a ideálů. Naším cílem jsou chytré a vysoce superfunkční aplikace, hry, internetové stránky a multimediální kampaně.
Mimo tvorby aplikací zajišťujeme školení a poradenství v oblasti moderního internetu a komunitních sítí.

ARS General, a.s.

Lidická 77
602 00 Brno
+420 549 211 815

Mediální partneři

Digineff.cz

Vydává O.Neff s.r.o
Náměstí na sádkách 702
252 41 Dolní Břežany
+420 602 387 873
ondrejneff@gmail.com
www.digineff.cz
Digineff.cz je webový deník zaměřený na široké vrstvy fotografů. Přináší recenze fotografické techniky i návodné články v oboru fotografické tvorby i zpracování obrazu. Vychází od roku 1999.

Digitální foto magazín - Omega Publishing Group, s. r. o.

redakce@digifotomag.cz
www.digifotomag.cz
www.facebook.com/digitalnifoto

Volarská 301/14
148 00 Praha 4
V každém čísle Digitální fota najdete desítky praktických rad a tipů, které vám pomohou osvojit si nejrůznější fotografické techniky. Inspirovat se můžete rozhovory s profesionálními fotografy a naše podrobné testy fotoaparátů, objektivů a jiné fotovýbavy vám pomohou s výběrem. Součástí časopisu je CD s desítkami minut videotutorialů o úpravách ve Photoshopu.

Portál ePhoto.sk

Redakce ePhoto.sk
Tomášikova 10/E
821 03 Bratislava
+421 02/ 48 20 93 11
ephoto@ephoto.sk
www.ephoto.sk
ePhoto je najväčší fotografický portál na Slovensku a hlavným zdrojom informácií pre širokú fotografickú verejnosť. Okrem pravidelných testov a recenzií fototechniky, prináša denne množstvo ďalších zaujímavých článkov: Fotoškolu pre začiatočníkov a pokročilých, cestovateľské Fotoreporty, tipy na Fotoakcie a Fotovýlety, Príbehy fotografie, Rozhovory a Portréty známych fotografov. Svoje fotografie môžu užívatelia portálu prezentovať vo Fotogalérií, poradiť sa v sekcii Fórum a spolu s priateľmi komunikovať a stretávať sa v komunitnej časti portálu. ePhoto prináša možnosť profesionálnej prezentácie každému milovníkovi fotografie formou vlastnej webstránky. Viac informácií najdete na: http://www.ephoto.sk/moj-web/

FotoAparát.cz

Na Čihadle 33
160 00 Praha 6
+420 224 310 822
fotoaparat@fotoaparat.cz
www.FotoAparat.cz
FotoAparát.cz má na českém internetu již desetiletou tradici a je nejen "Rádcem fotografa", jak hlásá jeho logo. Cílem portálu je být serverem pro všechny, pro které je fotografování koníčkem a zároveň součástí životního stylu. Kromě pravidelných testů nových fotoaparátů a techniky uveřejňuje fotocestopisy, rozhovory, tipy na FotoVýlety a samozřejmě fotografické rady. Své fotografie můžete také zveřejnit ve FotoGalerii a radu vyhledat na FotoFóru. Pod hlavičkou FotoInstitut.cz jsou pořádány také fotografické kurzy a workshopy.

FotoVideo - Atemi, s.r.o.

Velvarská 45
Praha 6
Tel.: 233 025 514
l.zlatohlavkova@atemi.cz
www.ifotovideo.cz
Časopis FotoVideo je nejčtenějším a nejprodávanějším časopisem v České a Slovenské republice, určený pro širokou veřejnost obdivující krásu a sílu fotografického okamžiku, pro lidi, které zajímá nejnovější vývoj v oblasti digitálních technologií. Organizuje a pořádá nejnavštěvovanější fotografické soutěže u nás a obsahuje praktické články uváděné špičkovými profesionály. FotoVideo je řádným členem prestižní evropské asociace EISA.

Nikonblog.cz

K Radotínu 15
156 00 Praha 5
www.nikonblog.cz
Nikonblog.cz je web společnosti NIKON CEE GmbH, který si klade za cíl poskytovat ať už stávajícím nebo potenciálním uživatelům techniky této značky více informací, praktické rady, tipy a triky, návody – jakousi „myšlenkovou podporu“. To vše nad rámec obvyklých informačních kanálů, jako jsou například webové stránky společnosti a další zdroje.

SOM NIKON BLOG

http://www.nikonblog.sk/
Tešte sa z fotografovania, zachytávajte neopakovateľné momenty vášho života, inšpirujte sa inými fotografmi, technikou a hlavne zabávajte sa fotografiou na Nikonblog.sk. Slovenský blog je webovou stránkou spoločnosti Nikon, nie je prekladom českého blogu, ani jeho konkurenciou, ale mladším bratským projektom a s nikonblog.cz sa navzájom dopĺňajú.